here . Информация о торрент файле shoplyfter ember snow russianterrorblog.wordpress.com. . online casino malaysia


Спортивні та Культурні Ініціативи

Компанія СКІ надає професійні послуги з організації корпоративних заходів протягом 10 років

За цей час ми вдало втілили багато різномасштабних проектів. Серед наших постійних клієнтів - банки, міжнародні компанії, представництва та приватні особи.

Ми пропонуємо і реалізуємо будь-які ідеї з моменту виникнення до повної їх реалізації. Задовольняємо найвибагливіші побажання і враховуємо тонкі нюанси будь-якого смаку.

Для наших клієнтів ми надаємо якісний сервіс з повним комплексом організаційних послуг.

У наших святкових заходах беруть участь Олег Скрипка та гурт "ВВ", "Піккардійська терція" співачки Гайтана та Ольга Крюкова, гурти "Гайдамаки", "Mad Heads" "Очеретяний кіт", "Файно", "От вінта", та багато інших колективів та різностильової музики. Крім того, з нашою компанією співпрацюють "зіркові" артисти театру, "модні" ведучі, MC та DJ.

Компанія СКІ є постійним партнером фестивалю етнічної музики та ленд-арту у Шешорах, рок-фестивалю "Країна мрій" та численних, міжнародних спортивних змагань: гірськолижних фестивалів, міжнародних тенісних турнірів та вітрильницьких регат.

Ще одна галузь діяльності компанії СКІ - видавнича продукція - виготовлення тематичних книжок, буклетів та музичних компакт-дисків.


                   Ми любимо створювати настрій свята.


І робимо це давно, натхненно і з привеликим задоволенням.