ремонт автостекла для Вашего автомобиля . снять порчу по фотографии . brain plus iq


ПОСЛУГИ АГЕНЦІЇ

Артисти, ведучі

Їх талант запалює свято, вони приносять емоції, відпочинок і будять в нас бажання творити. Ми працюємо з українськими та іноземними артистами різних жанрів і видів мистецтв: від оперних співаків, поп та рок команд, до гімнастів та перегримів.

Наша співпраця з ведучими надихає нас самих, адже ці люди створюють атмосферу свята, витримують настроєво позитивно багатогодинні марафони, заряджають публіку своєю позитивністю та змушують посміхнутись, повірити в чудо і врешті просто розслабитись.

А ще ми маємо одну ексклюзивну послугу: ми вміємо домовлятись про присутність на заході важливих людей - відомих особистостей, спеціалістів, селебретіз.

Ми любимо працювати з артистами, які подобаються нам, проте ми не обмежуємо вас своїми смаками. Адже світ смаків - безмежний. Ми беремося підібрати, запросити та привезти артистів, які оживлять саме Ваше свято.


Технічне забезпечення заходу

Без якісного звуку, світла та сцени, навіть найвдаліше підібраний концерт може бути безбожно проваленим. Якими би талановитими не були виконавці, без майстерно поставленого звуку їх гармонія не потрапить до вух глядача. А без освітлення подія не буде винятковою.

Освітлення дарує подіям настроєву урочистість. Це може бути класична помпезність, феєрична екзотичність, диско мажор чи інтимний домашній затишок. Завдяки йому ми ставимо акценти на важливому та завуальовуємо вторинне.

Досвід дозволяє нам раціонально поставити та організувати усю технічну сторону для акцій будь-якого масштабу - від камерних вечірок до стадіонних подій.

Також у нас в арсеналі: піротехнічні ефекти, лазерне шоу, відео-супровід заходів, а ще - кілька варіантів візуалізації лого.


Оформлення

Інколи оформленням можна сказати набагато більше, ніж дійством.

Оформлення інтер'єру - це атмосфера, це подорож у інший світ, і чим незвичнішим він буде, тим казковішою буде подія. Заходячи у павільйон ви, навіть, не уявляєте, що вас там може чекати - це завжди сюрприз.

Ковбойська гулянка чи віденський бал - у кожну з цих подій можна потрапити завдяки вдало створеному інтер'єру та сценографії простору. І часто прості, креативні рішення дозволяють найбільш виразно розкрити творчий задум і атмосферу події.


Креативний дізайн

Ми дружимо з поліграфією та живемо творчістю. Тому беремося за створення усіх видів друкованої продукції, розробку логотипів, брендових значків, написання сценаріїв, аудіо та відеороликів, прес-релізів та інших супровідних матеріалів,а також за їх друк, виготовлення та тиражування. У нас є досвід створення декорацій до корпоративних подій та фестивалів, дизайна концертних та фестивальних майданчиків. Ми відносимося до тексту поетично, а до візуалізації - художньо.


Відео

Спогади про вашу вечірку залишаться назавжди, якщо вона особлива. Але якщо є відео, ви пригадаєте, навіть, найменші деталі. Також, це можливість показати подію своїм колегам.

Прекрасні фахівці, які працюють в нашій команді, створюють різного плану продукт: від відероліка до відезвіту і, навіть, документального фільму.


Сценарно-концептуальні рішення

Це може бути ідея для подарунка, або концепція сюрпризу, чи сценарій камерної вечірки, чи кількаденного фестивалю, або концепція відпочинкового туру для компанії, яка хоче максимально насичено провести час, розважитись і відпочити.

Давайте підберемо разом, що ви хочете, і ми придумаємо, як і де це втілити: від вечорниць з наливочкою та запальними танцями до дистильованого шику джазових вечорів та розважального туру замками України, чи найбільшими гірськими хребтами світу.

Ми продумаємо на папері деталі вашого відпочинку, щоб він був для вас максимально комфортним.